Analizy statystyczne Warszawa

Analizy statystyczne i interpretacja liczbowych wyników badań
25 lipca 2017

Analizy statystyczne Warszawa

Analizy statystyczne Warszawa – Dla kogo jest AnalizaStatystyczna.eu?

Analizastatystyczna.eu przynależy do grupy analitycznej Metodolog.pl i wspiera naukowców w ich codziennych zmaganiach z wyzwaniami teoretycznymi i postępem naukowym. Poza naukowcami i pracownikami uniwersytetów pomagamy studentom w pracach magisterskich, doktorantom w pracach doktorskich i pierwszych artykułach naukowych, a także dostarczamy analizy statystyczne w obszarze rynku i biznesu. Nasze rozwiązania naukowe, a także statystyczne i metodologiczne usługi zaspokoją potrzeby profesjonalnych naukowców, doktorantów, studentów i firmy. Weryfikujemy hipotezy, estymujemy modele teoretyczne przy wykorzystaniu modeli równań strukturalnych, a także budujemy systemy predykcyjne i klasyfikacyjne do użytku komercyjnego i przemysłowego.

Jakie usługi są wykonywane w AnalizaStatystyczna.eu?

Analizy statystyczne Warszawa – W naszej firmie wykonujemy profesjonalne usługi naukowe związane z doradztwem naukowym, projektowaniem badań i eksperymentów, a także z ilościowym przetwarzaniem danych i wnioskowaniem statystycznym. Najczęściej do naszej firmy zwracają się osoby poszukujące wsparcia statystycznego w kontekście przetwarzania danych uzyskanych w przeprowadzonych badaniach, zebranych przez urządzenia, systemy informatyczne lub dane ministerialne. Nasze usługi statystyczne i naukowe obejmują wszechstronne spektrum zagadnień w obszarze nauki i badań ilościowych. Zdecydowana większość projektów jakie wykonujemy w firmie to konsultacje, doradztwo oraz analizy statystyczne, wnioskowanie z danych i raportowanie wyników w przejrzystych plikach tekstowych wraz z wizualizacją.

Jak wygląda standardowa i niestandardowa obsługa klienta?

Obsługa większości projektów statystycznych jest wystandaryzowaną procedurą polegającą na poznaniu obszaru badawczego z którym klient do nas się zwraca. Poznanie obszaru badań to jeden z ważnych elementów, ale poza nim niezwykle istotne są cele badawcze, przewidywane rezultaty, a także przeznaczenie badania (praktyka, czy postęp teoretyczny). Zazwyczaj naszym klientom proponujemy zapoznanie się z w wywiadem badawczym w którym w bardzo intuicyjny sposób pytamy o kluczowe elementu projektu. Najważniejszą częścią tego procesu jest przetłumaczenie problemu badawczego na statystyczne rozwiązanie w ramach wytycznych metodologicznych i statystycznych norm wnioskowania.

W naszej firmie obsługujemy również niestandardowe projekty naukowe i biznesowe. Niestandardowe projekty naukowe polegają zwykle na odkrywaniu wiedzy z danych, tworzeniu kalkulatorów, aplikacji lub praktycznych rozwiązań statystycznych mających na celu wspieranie decyzji lub ułatwianie życia. W tego typu projektach praca wygląda zawsze różnie i w zależności od specyfiki projektu dostarczane są najlepsze sposoby pracy i metody naukowe .

Zachęcamy do współpracy studentów, doktorantów, pracowników naukowych i firmy. Kontakt

Komentarze są wyłączone.