O NAS

Co otrzymuje od nas Klient?

Dbamy o to, aby każdy Klient otrzymał od nas to, co najlepsze, a więc oferujemy mu nasze długoletnie doświadczenie w metodologii badań, analizie danych i nauce. Naszym celem jest pokazywanie Klientom nowych sposobów rozwiązywania starych problemów, dzięki temu dane koncepcje znowu mają znaczenie i zyskują na wartości. Klientom oferujemy stałe wsparcie informacyjne oraz merytoryczne w przypadku używanych rozwiązań analitycznych i wykonanych analiz statystycznych. W ofercie mamy to, czego oczekują Klienci – realizacje w formie obliczeń, raportów statystycznych, wizualizacji danych czy wykorzystywanych metod statystycznych. Cena realizacji projektu obejmuje ewentualne poprawki, godzina konsultacji i dodatkowe usługi.

Jak przebiega procedura realizacji projektu?

Długie lata współpracy z klientami biznesowymi oraz naukowymi pozwoliły nam wypracować odpowiednie praktyki pracy przy wykonywaniu usług analiz statystycznych. To Klient może zdecydować, czy chce współpracować z nami na takich zasadach, czy interesuje go inny sposób działania. Jednak wypracowana przez nas strategia prowadzi zazwyczaj do sukcesu w pracach statystycznych.

Sposób pracy wygląda następująco:

Wstępem do realizacji projektu jest zapoznanie się specjalistów z projektem, a następnie ocena jego wykonalność, jakość informacji oraz danych. Sposób zapoznawania się z projektem jest wysoce wystandaryzowany, natomiast w bardziej złożonych projektach naukowych sposób wymiany informacji pomiędzy Klientem a specjalistą ma charakter iteracyjny, co przekłada się na wykonanie go zawsze w ściśle określonym budżecie i z góry określonym czasie.

Sugerujemy najlepsze rozwiązania i techniki analizy statystycznej, a także odpowiednie metodologie w których możliwe jest osiągnięcie danych celów badawczych.

Jest ustalany charakter prac, cena oraz czas realizacji. W naszej firmie czas jest niezwykle ważny ze względu na szacunek do klientów. Punktualność wykonania projektów to dla nas priorytetowa sprawa.